انکار ...

سلام (۹۹)

خاموش و ق د م ق د م ق د م می آيد

امروز که من مرددم می آيد

با من چه پدر کشتگی ای دارد «او»

از «عشق» بدم بدم بدم می آيد

/ 24 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

منم بدم مياد..ولی بی عشق هم زندگيت ميشه مثل من..بی انگيزه ميشی ..ميشی مثل ني..يا علی

...

مخلص همه ی بر و بچ مرده و زنده هم هستيم. دربست البته(تو راه هيشکيو هم سوار نمی کنيم). متن های خشگل می نويسن.بالاخره ديگه!

حريم جانان

سلام بالاخره بعد از مدتی تاخیر بروزکردم با پیمانه ای دگر با مولانا خوشحال می شوم عنایتی نموده نظری ابراز فرمایید زان می که ز بوی او شوریده و سرمستم دریاب مرا ساقی والله که چنینستم ای ساقی مست من بنگر به شکست من ای جسته ز دست من دریاب کز آن دستم بشکست مرا دامت بشکستم من جامت مستی تو و مستی من بشکستی و بشکستم ای جان و دل مستان بستان سخنم بستان گویی که نه ای محرم هستم به خدا هستم پر کن ز می پیشین بنشین بر من بنشین بنشین که چنین وقتی در خواب همی جستم جان و سر تو یارا بر نقد بزن ما را مفریب و مگو فردا بردارم و بفرستم والله که بنگذارم دست از تو چرا دارم تا لاف زنی گویی کز عربده وارستم خواهم که ز باد می آتش بفروزانی خواهم که ز آب خود چون خاک کنی پستم

باران

سلام! می‌گن يکی از روش‌های خوب برای شناختن چيزها... اضدادشونه... يه چيز ديگه هم می‌گن... هر چيزی در نهايتش به ضدش مي‌رسه... گريه به خنده... خنده به گريه... سياه به سفيد و ... عشق اوج خوبيه... نمی‌دونم... شايد وقتی به اوجش برسه... ادم می‌گه ازش بدم می‌آد... می‌شه لينکتون کنم؟

محبت و زيبايی

گفت من آیینه ام مصقول دست ترک و هندو در من آن بیند که هست هر که ما را دوست داشت خوشابحال خودش! چون عشق درونش میجوشد. هر کس ما را دوست نداشت بدا به حال خودش! چون عناد درونش میجوشد. درونمان را مملو از عشق و زیبایی کنیم و همه را بدون توقع دوست بداریم.

ماری

سلام... يه شخصيت سالم چه ويژگيهايي داره؟ مي توني بياي مطلبو بخوني و اگه ويژگي ديگه اي به ذهنت رسيد برامون بنويسي

رز سياه

خرابم بت عيار.....خراب.................

...

شيرين بانوی ۲۲ ات را بنويس که همه مشتاقش هستن.

...

تو که دســـــــــــتت به نوشتــــــــن آشنــــــــــــــاست... دلت از جنس دل خستــــــــــــه ماست...دل دريـــا رو نوشتی...همه دنيا رو نوشتی...دل ما رو بنویــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس