به نامش...

اينجا وبلاگ دختری است که ميخواهد بنويسد. يه دانشجو که با کلی بدبختی دانشجو شده. قبلا چند ماهی با يه اسم ديگه قلم ميزد و حالا از عيد خونشو گذاشته و اومده اينجا. خونش کلنگيه اما دلش نمياد بکوبه! خلاصه که همين. راستش چيزی هم واسه گفتن نداره و با هيچ کی هم تارف نداره. فعلن هم فقط اومد خودشو معرفی کرد. از اين مدل جديدی هم که تو بلاگا مد شده خوشش مياد که مثلا به جای فعلا مينويسن فعلن!!! ميخواد تقليد کنه.

در آخر اينکه خلق را تقليدشان بر باد داد     ای دو صد لعنت بر اين تقليد باد

در ضمن اگه کسی طراحی وب و اچ تی ام ال بلده به دادم برسه چون من نه لينک دادن بلدم نه چيزای ديگه. چيزای ديگه هم شامل ايناس که ميگم: ميخوام يه موسوقو (توجه کنيد که با موسيقی فرق داره) رو بلاگ بزارم و بقيشم بعدن ميگم.

يا حق...

/ 1 نظر / 3 بازدید
ioodoosh

با سلام....سلام به شما دوست خوبم(خوب چرا دوبار سلام کردم خوب سلام سلامتي مياره عزيزم)......خيلي خوشحال شدم وقتي به وبلاگ شما سر زدم يه کم از مطالبشو خوندم بقيه اين مطالب رو ميزايم وقتي آف شديف...راستي ما دو نفريم(خوب اينو که از اون بالا هم ميشه ديد باز سوتي داديما)..در کلو از شوخي گذشته دوست داريم با شما دوست باشيم و هميشه تا جايي که امکان داره از وبلاگ شما بازديد کنيم...در ضمن يه خواهش از شما داريم هر وقت وبلاگت به روز شد يه سر به ما بزنيد و ما رو در جريان بزاريد..خوب مثل اينکه چونمون باز گرم گرفت يه سر به ما بزنيد خيلي خوشحال ميشيم..راستس نظرتون در مورد قرار دادن لينک و لوگو ما تو وبلاگتون چيه؟ما هم خيلي خوشحال ميشيم تبليغاتمون تو بلاگ شما باشه در ضمن خيلي خيلي خوشحال ميشم به شما لينک بدم...ارادتمند شما مهيار و مهراز .......با باي